INMET

INMET Konstrukcje Sp. z o.o.

Lisowczyków 38A
25-138, Kielce
woj. świętokrzyskie
Tel: (41) 366 06 75
E-mail: inmetkonstrukcje@wp.pl
NIP: 9591761119

Zakład Produkcyjny

Hubalczyków 30
25-668, Kielce
woj. świętokrzyskie
Tel: (41) 366 06 75
E-mail: inmetkonstrukcje@wp.pl

INMET KONSTRUKCJE sp. z o.o.

Producent konstrukcji stalowych

i formRok założenia 2006

 

Jako producent konstrukcji stalowych działamy na polskim rynku od 2006 roku i możemy zaoferować kontrahentom specjalistyczne wyroby stalowe najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach i terminach wykonania, a także ich obróbkę (wypalanie blach).

 

Oprócz typowych konstrukcji stalowych jako uznany już w Polsce producent na bazie zindywidualizowanych projektów własnych lub zamawiającego wytwarzamy również nowoczesne i skomplikowane formy do prefabrykacji elementów betonowych, polimerobetonowych, żelbetowych i sprężonych.

 

Formy wykonujemy jako konstrukcje samonośne z opcją rozformowania hydraulicznego lub pneumatycznego. Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu form dla stadionów (stadiony Euro 2012), mostów, widuktów, szybów kopalnianych (o głębokości nawet do 1000 m), budynków, hal produkcyjnych itp.

 

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu różnorodnych elementów i detali na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klienta dla firm z branży kolejnictwa, energetyki i budownictwa. Oferujemy numeryczne wypalanie blach plazmą AJAN SHP 260A do 40 mm oraz gazem do 150 mm (maksymalny format arkusza blachy – 2x6m).

 

Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana załoga oraz bogate wyposażenie techniczne gwarantują kompleksową oraz profesjonalną realizację zamówień zarówno na produkcję jak i na montaż wykonywanych u nas konstrukcji stalowych i form.

 

Domeną naszej firmy jest najwyższa jakość wyrobów, terminowość realizacji zamówień na konstrukcje stalowe, czy też wypalanie blach oraz konkurencyjność cen.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.


Formy stalowe

Nasze formy stalowe wykonywane są z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów, a dzięki precyzji oraz zastosowaniu w procesie wytwarzania innowacyjnych rozwiązań są również wyrobami o pełnej zgodności z wytycznymi wynikającymi z przekazanej dokumentacji technicznej i z wymagań Zamawiającego.

Elementy produkowane przy pomocy naszych form stalowych były wykorzystywane między innymi podczas budowy stadionów (trybuny) oraz w produkcji innych elementów wielkogabarytowych np. przepustów drogowych i kolejowych czy belek sprężanych typu T oraz Kujan (o długości do 27 mb) służących do budowy mostów oraz wiaduktów drogowych i kolejowych.

Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów oferty i kontaktu z naszymi doradcami.Hale stalowe

Hale stalowe dużej, średniej i małej wielkości są wykorzystywane jako przestrzenie magazynowe, obszar prowadzenia działalności produkcyjnej, a nawet jako obiekty handlowe.

Wykonywane są z materiałów od uznanych producentów więc są o wymaganych parametrach, spełniających oczekiwane właściwości a po zabezpieczeniu poprzez malowanie lub cynkowanie wymagania odporności na korozję.

Naszym Klientom proponujemy oprócz wykonania konstrukcji stalowych również usługi montażowe.Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe dostępne w naszej ofercie to wyroby, które już od dawna obecne są w budownictwie, pozwalając na realizację nawet najbardziej śmiałych i skomplikowanych rozwiązań projektowych.

Infrastruktura drogowa i kolejowa, energetyka, obiekty wielkopowierzchniowe i wielkogabarytowe czy też kopalnie to obszary, w których produkowane przez nas konstrukcje stalowe są obecne.

Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego na kratownice, belki, konsole, marki, słupy, dźwigary itp. pozycje.Marki stalowe

Marki stalowe to produkt, który znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Wykorzystywane są w konstrukcjach do łączenia elementów z metalu i żelbetonu. W zależności od zastosowanego wariantu – marki stalowe przenoszą małe lub nawet bardzo duże obciążenia, wpływając korzystnie na stabilność obiektów i instalowanych maszyn oraz urządzeń. Wykonywane są najczęściej wg dokumentacji technicznej Zamawiającego oraz Jego wymagań technicznych, wykonawczych i parametrów jakościowych.

Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty na ten właśnie produkt.Wypalanie blach

Wraz z postępem technologicznym, wytworzyły się doskonalsze techniki obróbki materiałów. Należy do nich wypalanie blach za pomocą plazmy oraz gazu (tlenu), które polegają na wytopieniu niewielkiej szczeliny, przy niskim nakładzie pieniężnym oraz czasowym. Zamówienia można zrealizować wyłącznie na powierzchniach o określonych wymiarach oraz grubości. Zapraszamy do przejścia na dedykowaną podstronę, aby się z nimi zapoznać.

 

 

 

stat4u