INMET

INMET Konstrukcje Sp. z o.o.

Lisowczyków 38A
25-138, Kielce
woj. świętokrzyskie
Tel: (41) 366 06 75
E-mail: inmetkonstrukcje@wp.pl
NIP: 9591761119

Zakład Produkcyjny

Hubalczyków 30
25-668, Kielce
woj. świętokrzyskie
Tel: (41) 366 06 75
E-mail: inmetkonstrukcje@wp.pl

Marki stalowe

Strona główna » Realizacje » Konstrukcje stalowe hale » Marki stalowe

 

Zachęcamy do złożenia zamówienia na elementy niezbędne do stabilnego i efektywnego łączenia elementów konstrukcji budowlanych, w szczególności tych wielkogabarytowych i wielkopowierzchniowych.

 

Prezentowane w tej kategorii marki stalowe nierdzewne produkowane są z surowców o zgodnych z normami parametrach i właściwościach użytkowych. Ich zadaniem jest łączenie poszczególnych elementów konstrukcji wykonanych z różnych materiałów – metalu i żelbetonu, a także przenoszenie i optymalne rozkładanie obciążeń.

 

W zależności od projektowanego zastosowania możemy wykonać na zamówienie produkty uniwersalne lub o specjalnych właściwościach (na przykład przystosowane do niewielkich lub znacznych obciążeń, do łączenia konkretnych elementów).

 

Ponadto, wykonujemy marki stalowe w różnych rozmiarach, co zdecydowanie ułatwia wybranie produktu pasującego do założeń projektowych i dostosowanego pod względem wielkości oraz swoich parametrów wytrzymałościowych. Element ten znajduje wszechstronne zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym.