INMET

INMET Konstrukcje Sp. z o.o.

Lisowczyków 38A
25-138, Kielce
woj. świętokrzyskie
Tel: (41) 366 06 75
E-mail: inmetkonstrukcje@wp.pl
NIP: 9591761119

Zakład Produkcyjny

Hubalczyków 30
25-668, Kielce
woj. świętokrzyskie
Tel: (41) 366 06 75
E-mail: inmetkonstrukcje@wp.pl

Inne konstrukcje stalowe

Strona główna » Realizacje » Inne konstrukcje stalowe

 

Nasza oferta przygotowana została z myślą o wymagających Kontrahentach, dla których kluczowa jest wysoka jakość zamawianych wyrobów, a także ich dostosowanie pod względem wymiarów do projektowanego zastosowania. Doskonale rozumiemy te wymagania i dzięki temu możemy dostarczyć na miejsce budowy konstrukcje stalowe wykonane zgodnie z założeniami dokumentacji technicznej przekazanej przez Klienta. 

Produkcja
Wszystkie złożone przez Kontrahentów zamówienia realizujemy terminowo i w pełni zgodnie z ustalonym harmonogramem dostaw. Każdy wykonany element podlega kontroli jakości, co pozwala na wyeliminowanie ewentualnych niezgodności z wymaganiami technicznymi. W rezultacie gotowa konstrukcja stalowa charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, co przekłada się m.in. na bezpieczeństwo użytkowania.
Powierzchnie wyprodukowanej konstrukcji stalowej zabezpieczamy antykorozyjnie poprzez malowanie lub cynkowanie. Nasze produkty dostarczamy do Klientów zlokalizowanych na terenie całej Polski. 

Montaż
Kompleksowo zajmujemy się obsługą każdego Klienta, dlatego produkowane elementy i detale oferujemy również opcjonalnie z usługą montażu. 

Oferta godna uwagi
Jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom i oczekiwaniom każdego Klienta oraz zrealizować zamówienia o wysokim stopniu trudności wykonania.
Rekomendacje na życzenie.